Przyjaciele

Drużbowie

  1. Bogdan Siedlarz 783 154 338
  2. Michał Koszyk 501 984 448
  3. Stanisław Matuła 510 750 290
  4. Jan Matuła 508 495 017
  5. Łukasz Matuła 514 431 534
  6. Jan Gromala 692 175 315
  7. Paweł Bernasiewicz  504 077 953
  8. Wiesław Wójcik 606 892 486
  9. Mariusz Wójcik 509 234 752
  10. Marek Padoł 696 660 600
  11. Marcin Wąs 660 222 319
  12. Michał Igielski 692 984 626
  13. Ryszard Sokulski 603 811 357
  14. Tomasz Tabaszewski
  15. Andrzej Tabiś 509 577 137
  16. Marek Wesołowski 508 075 063

Zespoły

  1. Zespół muzyczny New Time
  2. Silver 697 733 899
  3. Mark Band 506 901 462
  4. Sukces  www.sukcesgorlice.pl
  5. Efekt (Stróźe)- 660 546 498
  6. Twister  502 330 118
  7. Zament  502 821 780
  8. The Flames www.theflames.pl
  9. Horyzont  608 672 124
  10. Master  www.zespolmaster.com
  11. Skrzypki 798 439 494
  12. Tit Bit 607 550 498
  13. Olimp www.zespololimp.pl
  14. Lachersi / Kanon Band 600 164 645
  15. Pryzmat  www.zespolpryzmat.pl
  16. Gruszki  511 416 908
  17. Cherry Band www.cherryband.eu
  18. Magik Band www.magikband.pl
  19. Krater www.krater.cba.pl
  20. Zygmunt Szufnara 609 270 586
  21. DJ Marszał  www.djmarshall.pl
  22. DJ Magic  www.dj-magic.pl

Cateringi i Domy Weselne

  1. Dom Weselny Galicja  www.galicjakleczany.pl
  2. Dom Weselny Podzamcze  www.podzamcze.gorlice.pl
  3. Sz&Sz Mazur Katering  696 056 572
  4. Zajazd na Wzgórzu w Moszczenicy
    www.zajazdnawzgorzu.com.pl
  5. „Sękowski Dwór” Dom Weselny www.sekowskidwor.pl
  6. Dom Weselny na Wzgórzu w Bystrej www.domweselnybystra.pl
  7. Restauracja Różana w Skołyszynie www.rozana.keks.com.pl
  8. Dom Weselny Mardan w Ropie
  9. Stary Dworzec w Zagórzanach  www.starydworzec.com
  10. Kompleks Panorama www.komplekspanorama.pl
  11. Dom Weselny Millenium w Rożnowicach  www.millenium-roznowice.pl
  1. Usługi Barmańskie Artur Kuryło 503307568
  2. Sklep Ślubny Dekorak  www.dekorak.pl
  3. Portafortuna Animator zabaw weselnych dla dzieci 692 858 350
  4. Sklep Muzyczny Horyzont www.sklep.muzyczny.gorlice.pl
  5. Salon kosmetyczny Fioreperfezione – www.fioreperfezione.pl
  6. Kwiaciarnia, dekoracje ślubne.
  7. www.studiotrendydecor.pl